COMPRESSPORT Racing SS Tshirt M Trade Windvel
Špičkové ultralehké běžecké tričko z mikrovlákna Tradewind pro maximální ventilaci při intenzivním úsilí v horkých podmínkách
Kategorie: | E-shop |
---|---|
Barva: | šedá |
Materiál: | Polyamid (92 %), Elastická vlákna (8 %) |
Běžecké tričko s váhou pouhých 60 gramů jen nejen ultralehké, ale také především maximálně vzdušné. Díky nejen velkému množství ventilačních zón, ale také díky samotnému materiálu je opravdu špičkou ve své kategorii.
Dalším pozitivem je samotná jemnost a měkkost materiálu, kdy se nemusíte obávat nepříjemných odřenin v oblasti podpaží nebo krku.
Triko je vhodné nejen pro krátké, intenzivní závody, ale svoji popularitu si získalo především na maratonských distancích.
Extrémní lehkost! Materiál s nízkou hmotností z něj činí jednu z našich dosud nejlehčích vest - a na současném trhu
Maximální ventilace a odvod potu pomocí jemně tkaných provzdušňovacích panelů v kombinaci s cílenými ventilačními otvory na přední a zadní straně
Nulové podráždění nebo odření díky měkké, bezproblémové vazbě z mikrovláken, což znamená, že k ochraně citlivých oblastí nepotřebujete páskovou pomůcku ani vazelínu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář