Neohodnoceno

COROS PACE 2 ELIUD KIPCHOGE

ELIUD KIPCHOGE PACE 2

Na rozdíl od tradičního PACE 2 má edice Eliud Kipchoge červené a zelené akcenty inspirované vlajkou Eliudovy rodné Keni. Hodinky mají také bílý rámeček s červeným digitálním ciferníkem a zeleným tlačítkem lap/back.

Skladem
Kód: WPACE2-EK
Značka: Coros
6 190 Kč
Kategorie: E-shop

Limitovaná speciální edice

Eliud může být nyní zlatým olympijským medailistou v maratonu, ale jeho první seniorská zlatá medaile přišla v běhu na 5000 m na mistrovství světa v Paříži v roce 2003. Na počest toho COROS vyrábí pouhých 5 000 kusů edice COROS PACE 2 Eliud Kipchoge!

Na rozdíl od tradičního PACE 2 má edice Eliud Kipchoge červené a zelené akcenty inspirované vlajkou Eliudovy rodné Keni. Hodinky mají také bílý rámeček s červeným digitálním ciferníkem a zeleným tlačítkem lap/back.

LEPŠÍ DATA PRO LEPŠÍ BĚH

Chcete-li trénovat se stejným zaměřením jako Eliud Kipchoge, musíte sbírat stejná data jako Eliud, a to znamená používat jeho oblíbené příslušenství

Zařízení pro optimalizaci výkonu

Můžete mít někdy dostatek dat? Nemysleli jsme si to, a proto jsme vytvořili zařízení COROS Performance Optimization Device neboli COROS POD. COROS POD poskytuje všechny pokročilé analýzy běhu, po kterých toužíte, jako doplněk k hodinkám COROS GPS Watch, které vám pomohou udržet si zdraví a kondici.

 

COROS POD se snadno používá, aktivujte jej pouhým zatřesením, spárujte s hodinkami nebo aplikací COROS a připněte vertikálně k pasu uprostřed vašich zad.

Rovnováha vlevo/vpravo

Všichni bychom rádi měli rovnoměrné rozdělení levé a pravé nohy v poměru 50/50, ale z mnoha důvodů je to méně typické, než byste si mysleli. Vědět, kterou stranu svého těla preferujete, vám může pomoci identifikovat potenciální zranění dříve, než k nim dojde, a může být užitečné při nápravě vaší běžecké formy.

Krokový poměr

Poměr kroku je vaše výška kroku dělená délkou kroku. Pojďme najít ideální poměr, abyste se ujistili, že neskáčete nahoru a dolů nebo se nesnažíte zúčastnit soutěže ve skoku dalekém. Ideální krokový poměr zajišťuje, že využíváte energii svého těla k tomu, abyste se poháněli vpřed co nejúčinněji.

 • Výška kroku

  Výška kroku, známá také jako vertikální oscilace, měří, jak vysoko se vaše tělo zvedá ze země během vašeho běžeckého kroku. Proč na tom záleží? I když je důležité, abyste se ujistili, že se tlačíte od země, chcete se také ujistit, že více vaší energie bude využito k pohybu vpřed, spíše než do vzduchu. Příliš nízká nebo příliš vysoká může znamenat příležitosti ke zlepšení – pojďme najít vaši sladkou tečku.

   

 • Pozemní doba

  Klíčový rozdíl mezi během a chůzí je v tom, že při běhu je čas, kdy jsou obě nohy nad zemí. Čím více času jsou vaše nohy na zemi, tím méně času se pohybujete vpřed. Efektivní krok stráví na zemi dostatek času k nastartování dalšího kroku a ani milisekundu navíc.

 • Síla formuláře

  Co je to síla formy – to je v podstatě množství energie promarněné kvůli neefektivitě vaší běžecké formy. Stejně jako výše uvedená doba kontaktu se zemí, čím nižší číslo, tím lepší a výkonnější běžec. Ujistěte se, že uvidíte, jak se vaše síla formy mění, když se vaše tělo během běhu unaví, protože pravděpodobně dojde k poruchám formy. Pamatujte, že lepší účinnost = méně plýtvané energie = nižší výkon.

 

 

Síla, se kterou je třeba počítat

COROS PACE 2 má 1,5x výkonnější procesor, nabízí 5x více RAM a 4x větší úložiště než původní COROS PACE, takže ponechává dostatek prostoru pro rozšířené funkce. COROS PACE 2 bude vaším tréninkovým partnerem na dlouhou trať.

Každá sekunda se počítá

Víme, že každá sekunda se počítá, když závodíte o nové osobní maximum, takže COROS vám pomůže strávit méně času bojem se získáním důležitých informací, které potřebujete. Díky novému designu s digitálním číselníkem COROS nabízí COROS PACE 2 ještě jednodušší uživatelskou zkušenost. Získejte mezičasy, zkontrolujte si HR nebo si naplánujte další trénink pomocí jediného prstu.

 

Díky kouzlu účinnosti COROS bateriové technologie COROS GPS nabízí COROS PACE 2 30 hodin plné životnosti baterie GPS. To je 20% nárůst oproti původnímu COROS PACE. Pokud potřebujete, aby vám baterie vydržela ještě déle, přepněte na UltraMax s téměř poloviční spotřebou baterie.

 

Výdrž na vašem zápěstí

COROS PACE 2 nabízí 20 dní každodenního používání. To je 20 dní sledování srdeční frekvence a spánku, spouštění podsvícení, měření kroků, přijímání oznámení a dokonce i alarmů každý den. Nechte tedy nabíječku a cestujte na další závod, hru nebo rodinnou dovolenou s důvěrou.

 

Noční režim je náš stále zapnutý režim pro noční aktivity. Nechá zapnuté podsvícení po celou dobu vašeho tréninku. Světlo dostatečně jasné, aby se vaše oči mohly přizpůsobit a číst ve tmě, ale dostatečně slabé, aby si zachovalo vynikající výkon baterie po celou dobu běhu nebo jízdy, i když je potřeba celou noc. Nebojte se, automaticky se vypne po dokončení tréninku nebo jednu hodinu po východu slunce.

 

Kola na souši nebo na moři

Ať už plavete v bazénu nebo trénujete v oceánu, s hodnocením voděodolnosti 50 metrů můžete nosit COROS PACE 2 a sledovat své aktivity ve vodě i na souši.

 

Se zhruba 50% snížením hmotnosti díky silikonovému pásku je řemínek COROS Nylon Watch prodyšnější a nabízí nové barevné možnosti, které vám dávají nekonečné možnosti, jak se osobně vyjádřit. Nylonové pásy také umožní pohodlnější a přiléhavější střih, což by mělo zlepšit již tak vysokou přesnost srdečního tepu, zejména během dlouhých propocených tréninků v teplých dnech.

 

Něco pro každého sportovce

COROS PACE 2 je nabitý sportovními režimy, které jste hledali. Překonejte svůj standardní běh, kolo nebo plavání a vyzkoušejte nový režim síly, nebo prozkoumejte přesnost režimu Track Run nebo se namočte a divoce zjistěte se zcela novým režimem Flat Water.

 

Váš nový osobní trenér

Program silového tréninku má již zabudovaných více než 200 cvičení pro horní část těla, spodní část těla, základní cvičení a další. COROS PACE 2 automaticky detekuje pohyby vašeho těla a monitoruje vaši srdeční frekvenci a spálené kalorie.

 

Svalová tepelná mapa

Až budete hotovi, podívejte se na novou svalovou teplotní mapu, abyste viděli, které svalové skupiny zaznamenaly největší aktivitu v denním, týdenním nebo měsíčním zobrazení, abyste mohli určit svůj další blok tréninku.

Každá sekunda se počítá

Standardní trasa je 400 m, tak proč se zdá, že zařízení GPS to neumí správně? S novým režimem Track Run od COROS se používá patentovaný algoritmus přesný jako stopky, aby se zajistilo, že vaše trať běží, a tréninky jsou měřeny přesně bez ohledu na to, kterou dráhu si vyberete. Pryč jsou náhodné kličkování přes pole nebo ostré zatáčky pod úhlem, nahrazené hladkými rovinkami a zatáčkami trati – stejně jako běháte.

Velikost displeje 1,2", 240 x 240 (64 barev)
Typ displeje Always-On Memory LCD
Povrch Corning® Glass
Rám Polymer vyztužený vlákny
Kryt Polymer vyztužený vlákny
Řemínek  Silikon/Nylon
Rychloupínací pásek 20mm
Velikost 42 × 42 × 11.7mm
Váha se silikonovým páskem 35 g
Váha s nylonovým páskem 29 g
Konektivita s telefonem Bluetooth
Konektivita s příslušenstvím ANT+/Bluetooth
Satelitní čip GPS, GLONASS, Beidou
(Galileo s budoucím upgrade firmware)
Senzory Optický monitor srdečního tepu
Barometrický výškoměr
Akcelerometr
Kompas
Gyroskop
Teploměr
Vodotěsnost 5ATM (50 Metrů/164 Feet)
Rozsah pracovních teplot -4°F až 140°F (-20°C až 60°C)
Rozsah skladovacích teplot -4°F až 149°F (-20°C až 65°C)
Doba nabíjení Méně než 2 hodiny
Výdrž baterie 20 dnů nepřetržitého používání
30 hodin v režimu Full GPS
60 hodin v režimu UltraMax
Podporované aktivity Běh, běh na pásu, dráha, kolo, kolo uvnitř, plavání v bazénu, otevřená voda, triatlon, kardio, tělocvična, GPS kardio, síla, trénink

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: