COROS PACE 2 WHITE

Tak lehké

Od pouhých 29 g s nylonovým páskem COROS jsou COROS PACE 2 při svém uvedení na trh nejlehčími GPS hodinkami na světě. Nenechte se zatěžovat více, než potřebujete, s COROS PACE 2 budete připraveni na své nové osobní maximum – ať už v závodě nebo ve posilovně.

Skladem (1 ks)
Kód: WPACE2-WHT
Značka: Coros
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Kategorie: E-shop

Síla, se kterou je třeba počítat

COROS PACE 2 má 1,5x výkonnější procesor, nabízí 5x více RAM a 4x větší úložiště než původní COROS PACE, takže ponechává dostatek prostoru pro rozšířené funkce. COROS PACE 2 bude vaším tréninkovým partnerem na dlouhou trať.

Každá sekunda se počítá

Víme, že každá sekunda se počítá, když závodíte o nové osobní maximum, takže COROS vám pomůže strávit méně času bojem se získáním důležitých informací, které potřebujete. Díky novému designu s digitálním číselníkem COROS nabízí COROS PACE 2 ještě jednodušší uživatelskou zkušenost. Získejte mezičasy, zkontrolujte si HR nebo si naplánujte další trénink pomocí jediného prstu.

 

Díky kouzlu účinnosti COROS bateriové technologie COROS GPS nabízí COROS PACE 2 30 hodin plné životnosti baterie GPS. To je 20% nárůst oproti původnímu COROS PACE. Pokud potřebujete, aby vám baterie vydržela ještě déle, přepněte na UltraMax s téměř poloviční spotřebou baterie.

Výdrž na vašem zápěstí

COROS PACE 2 nabízí 20 dní každodenního používání. To je 20 dní sledování srdeční frekvence a spánku, spouštění podsvícení, měření kroků, přijímání oznámení a dokonce i alarmů každý den. Nechte tedy nabíječku a cestujte na další závod, hru nebo rodinnou dovolenou s důvěrou.

 

Noční režim je náš stále zapnutý režim pro noční aktivity. Nechá zapnuté podsvícení po celou dobu vašeho tréninku. Světlo dostatečně jasné, aby se vaše oči mohly přizpůsobit a číst ve tmě, ale dostatečně slabé, aby si zachovalo vynikající výkon baterie po celou dobu běhu nebo jízdy, i když je potřeba celou noc. Nebojte se, automaticky se vypne po dokončení tréninku nebo jednu hodinu po východu slunce.

 

Kola na souši nebo na moři

Ať už plavete v bazénu nebo trénujete v oceánu, s hodnocením voděodolnosti 50 metrů můžete nosit COROS PACE 2 a sledovat své aktivity ve vodě i na souši.

 

Se zhruba 50% snížením hmotnosti díky silikonovému pásku je řemínek COROS Nylon Watch prodyšnější a nabízí nové barevné možnosti, které vám dávají nekonečné možnosti, jak se osobně vyjádřit. Nylonové pásy také umožní pohodlnější a přiléhavější střih, což by mělo zlepšit již tak vysokou přesnost srdečního tepu, zejména během dlouhých propocených tréninků v teplých dnech.

 

Něco pro každého sportovce

COROS PACE 2 je nabitý sportovními režimy, které jste hledali. Překonejte svůj standardní běh, kolo nebo plavání a vyzkoušejte nový režim síly, nebo prozkoumejte přesnost režimu Track Run nebo se namočte a divoce zjistěte se zcela novým režimem Flat Water.

 

Váš nový osobní trenér

Program silového tréninku má již zabudovaných více než 200 cvičení pro horní část těla, spodní část těla, základní cvičení a další. COROS PACE 2 automaticky detekuje pohyby vašeho těla a monitoruje vaši srdeční frekvenci a spálené kalorie.

 

Svalová tepelná mapa

Až budete hotovi, podívejte se na novou svalovou teplotní mapu, abyste viděli, které svalové skupiny zaznamenaly největší aktivitu v denním, týdenním nebo měsíčním zobrazení, abyste mohli určit svůj další blok tréninku.

Každá sekunda se počítá

Standardní trasa je 400 m, tak proč se zdá, že zařízení GPS to neumí správně? S novým režimem Track Run od COROS se používá patentovaný algoritmus přesný jako stopky, aby se zajistilo, že vaše trať běží, a tréninky jsou měřeny přesně bez ohledu na to, kterou dráhu si vyberete. Pryč jsou náhodné kličkování přes pole nebo ostré zatáčky pod úhlem, nahrazené hladkými rovinkami a zatáčkami trati – stejně jako běháte.

Velikost displeje 1,2", 240 x 240 (64 barev)
Typ displeje Always-On Memory LCD
Povrch Corning® Glass
Rám Polymer vyztužený vlákny
Kryt Polymer vyztužený vlákny
Řemínek  Silikon/Nylon
Rychloupínací pásek 20mm
Velikost 42 × 42 × 11.7mm
Váha se silikonovým páskem 35 g
Váha s nylonovým páskem 29 g
Konektivita s telefonem Bluetooth
Konektivita s příslušenstvím ANT+/Bluetooth
Satelitní čip GPS, GLONASS, Beidou
(Galileo s budoucím upgrade firmware)
Senzory Optický monitor srdečního tepu
Barometrický výškoměr
Akcelerometr
Kompas
Gyroskop
Teploměr
Vodotěsnost 5ATM (50 Metrů/164 Feet)
Rozsah pracovních teplot -4°F až 140°F (-20°C až 60°C)
Rozsah skladovacích teplot -4°F až 149°F (-20°C až 65°C)
Doba nabíjení Méně než 2 hodiny
Výdrž baterie 20 dnů nepřetržitého používání
30 hodin v režimu Full GPS
60 hodin v režimu UltraMax
Podporované aktivity Běh, běh na pásu, dráha, kolo, kolo uvnitř, plavání v bazénu, otevřená voda, triatlon, kardio, tělocvična, GPS kardio, síla, trénink

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu