STRYD 3.0 WIND

Wind je nejnovější model patentovaného běžeckého wattmetru Stryd. Jako jediný na světě rozpozná vliv větru na váš běh a poskytuje ty nejpřesnější informace o aktuální výkonnosti běžce.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: STRYD 3.0
6 490 Kč 5 363,64 Kč bez DPH
Kategorie: E-shop
Položka byla vyprodána…
stryd exploded9
ZDARMAZDARMA

Wind je nejnovější model patentovaného běžeckého wattmetru Stryd - ukazatele běžecké výkonnosti a tréninkového zatížení běžce.

Stryd přináší pro běžce watty, objektivní metriku, která reaguje přesně a okamžitě. Tato unikátní data jsou vynikajícím pomocníkem pro určení a optimalizaci tréninkového i závodního tempa v terénu, na dráze i na běhacím pásu. Umožňuje tak nebývale efektivní vedení tréninku a okamžitou kontrolu správné intenzity tréninkové dávky.

Jedná se již o třetí generaci tohoto zařízení, která jako jediná na světě umí rozpoznat a vyhodnotit vliv větru na váš běh. Stryd bere v potaz nejen vaši rychlost, běžeckou techniku a sklon svahu, ale i protivítr či podporu větru v zádech a dokonce i pomoc vodiče před vámi.

Hlavní vylepšení oproti předchozímu modelu Stryd Everest

- čidla na detekci větru (zachycují protivítr, zadní vítr, boční vítr, běh za vodičem či ve skupině)
- nový, ještě dokonalejší senzor pohybu
- nově přidán senzor prostředí (snímače pro teplotu a vlhkost vzduchu)
- nově přidán magnetometr (jeho funkce bude využita při dalších aktualizacích softwaru)
- zvětšená paměť zařízení (64x více paměti znamená časově delší a přesnější sběr běžeckých dat)
- nový indikátor nabíjení
- vylepšené párování s dalšími zařízeními (hodinky, telefon, ...)
- zvýšený dosah antény
- nové uchycení na botu (jednodušší připínání)

I nadále Stryd disponuje možností offline záznamu a ukládá veškerá data o běhu i když u sebe zrovna nemáte hodinky nebo telefon. Po ukončení aktivity lze data jednoduše synchronizovat a následně analyzovat v internetové platformě PowerCenter nebo dalších obvyklých rozhraních (Garmin Connect, Suunto MovesCount, atd.).

Veškeré aktualizace systému probíhají skrz volně dostupnou aplikaci v telefonu.
Odkaz pro Android a pro iOS

 

Přenos signálu mezi Stryd a vaším zařízením je možný pomocí protokolů ANT+ a Bluetooth Smart. Stryd je snadno propojitelný s libovolnou zobrazovací jednotkou, včetně mobilního telefonu a běžeckých hodinek všech renomovaných značek. Zaznamenaná data se automaticky vyhodnocují a po skončení aktivity dále přenáší do internetového úložistě pro další analýzu a archivaci. Stryd umí na jedno nabití zaznamenat stovky kilometrů běhu, je vodotěsný a dobíjí se pomocí nabíjecího klipu a standardního USB konektoru.

Long Life baterie vydrží bez nabíjení při aktivním běhání průměrně 2 týdny, při nepřetržitém záznamu Stryd zvládne minimálně 20h v kuse.

Flexibilní upínání. Stryd se snadno připíná na jakoukoli běžeckou obuv pomocí jednoduchého a bezpečného klipu. Pokud  běháte s několika páry bot, můžete mezi nimi Stryd jednoduše prohazovat, samotné nasazení na botu je během několika vteřin.

Stryd vyniká svou přesností. Je mimořádně přesným ukazatelem tempa, nevadí mu změna obuvi, povrchu, rychlosti a terénu, nepotřebuje kalibrovat. Výrazně překračuje přesnost a konzistenci dat z GPS či barometrického výškového senzoru.

Odolnost jeho pouzdra je zaručena vyztuženými vlákny, které Stryd udržují v bezpečí proti rozbití v každém představitelném typu běžeckého terénu. Stryd je možné používat i za deště a ve vlhkém prostředí, není však určen pro ponoření do vody na delší dobu.

Stryd je opravdu lehký. Váží pouhých 8 gramů a na botě ho tedy ani nezaregistrujete.

Stryd je určen pro každý běh. Data ze Stryd využijete pro trailový běh i silniční, na dráze i na běžícím pásu. Výhoda běhání s watty je v každém kroku, ať se jedná o pohodový trénink, nebo váš životní závod.

Stryd je kompatibilní se systémy:
Garmin, Polar, Suunto, TrainingPeaks, WKO4, FinalSurge, Zwift, Today´s Plan, iSmoothRun, Smashrun, Xhale, Golden Cheetah, SportTracks, 2PEAK

Mobilní aplikace Stryd funguje v systémech iOS a Android.

Stryd lze spárovat s hodinkami:
Apple Watch, Garmin, Polar, Suunto
Detailní seznam zařízení je na officiálních stránkách Stryd 

Spoustu informací o běhání s watty naleznete také na naší stránce Běháme s watty

Stryd Wind
2x klip pro upevnění na botu (černý a oranžový)
1x nabíječka
1x nabíjecí kabel pro standardní USB nabíječku


aplikace Stryd pro smart phone (dostupná na Google Play, iPhone AppStore)
aplikace POWER CENTER pro záznam a analýzu wattového záznamu vašeho běhu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu