BUFF COOLNET UVE WIDE HEADBAND ARTHY GRAPHITE

Funkční čelenka

Skladem
Kód: 133783.901.10.00
Značka: Buff
399 Kč –10 % 359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Kategorie: E-shop
Návrh bez názvu (25)
399 Kč –10 %
Když tvrdě trénujete, potřebujete vybavení, kterému můžete důvěřovat, až se blíží den závodu. Naše řada ProTeam byla podrobena zkouškám ambasadorů BUFF®, jedná se o technickou kolekci vysoce výkonného oblečení, které vám pomůže dosáhnout cílové čáry, ať už je vaše disciplína jakákoli. Čelenka Coolnet® UV Wide má bezešvý střih bez podráždění z mimořádně prodyšné a odpařovací, 95% recyklované tkaniny a 4směrně strečové konstrukce. Účinný odvod vlhkosti, zakrytí uší a ochrana před sluncem UPF 50+ se spojují v tomto multifunkčním, multidisciplinárním, celoročním stylu, který vás ochrání od zasněžených svahů až po slunné stezky. Reflexní prvky a výrazný branding zlepšují viditelnost a pomáhají vám vystoupit z davu jako hrdá součást komunity BUFF® sportovců a dobrodruhů, kteří nyní dělají více.
4-way-stretch-fabric.png
Obousměrně elastická tkanina pro lepší padnutí a pohodlí.
9-5-cm-width.png
Šířka 9,5 cm
heiq-cooling.png
HeiQ Smart Temp je inteligentní termoregulační technologie pro tkaniny, která je spouštěna tělesným teplem pro udržení optimální tělesné teploty.
made-with-95-recycled-content.png
Vyrobeno z 95 % recyklovaného obsahu.
polygiene-odor-control-treatment.png
POLYGIENE® (Stay fresh) Vysoce účinná antimikrobiální technologie, která využívá přírodní stříbrnou sůl v nízké koncentraci k inhibici růstu mikroorganismů pro kontrolu zápachu.
upf-50.png
Ochrana před sluncem s certifikací UPF 50 proti ultrafialovému (UV) záření produkovanému sluncem. Vzorky tkanin testovaných na ochranu proti UV záření v souladu s mezinárodními normami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu