Prodejna KLÁNOVICE

V nově vybudovaných prostorách TFRunu v pražských Klánovicích, bychom chtěli našim zákazníkům, klientům, kamarádům běžcům nabídnout široké a především kvalitní běžecké vybavení od světových značek jako Compressport, Buff, Hoka i Salamon. Na své si zde přijdou běžci všech "úrovní". Začátečníkům pomůžeme zorientovat se v nabídce běžeckého vybavení. Zkušeným běžcům se pak snažíme nabídnout to nejlepší z dnes tolik širokého výběru. Čerpáme jak z vlastních nemalých zkušeností, tak ze zkušeností našich ambasadorů.

Součástí obchodu je i menší konferenční místnost, kde budeme pořádat přednášky, besedy, setkání s osobnostmi českého běhu. V příjemné atmosféře, zde můžeme i společně sledovat dění světového běhu pomocí televizních nebo internetových přenosů. A nebo si můžeme společně jen tak běžecky poklábosit u dobré kávy.....

 

Adresa provozovny:

SLAVĚTÍNSKÁ 10
RESIDENCE KLÁNOVICE, 
KLÁNOVICE 
190 14 

Odpovědný vedoucí: DENISA VESELÁ


Telefonní číslo: 
+420 702 039 808

Napište nám:
TFRUN@TFRUN.CZ

 

 

Otevírací doba:

Pondělí 10:00 - 18:00 

Úterý     10:00 - 18:00

Středa   10:00 - 18:00   

Čtvrtek  10:00 - 18:00   18-19 skupinový výběh

Pátek    10:00 - 18:00

Sobota: ZAVŘENO

Neděle: ZAVŘENO 

 

Podívejte se do našeho nového obchodu ve 3D! -> https://my.matterport.com/show/?m=CBzypDWtJix 

_SAM6406

_SAM6394_1

Umístění našeho TFRunu není zcela náhodné. Klánovický les je výbornou běžeckou lokalitou. Součástí budou samozřejmě i společné výběhy s našimi ambasodory. Společný výběh může být skvělou inspirací, cestou ke správnému běhu, někdy motivací k lepším výkonům. Běh by měl především bavit. Rádi bychom se stali našim zákazníkům společníkem, rádcem pro jejich běh.

 

V našem obchodě se nejen prodává, ale i povídá, diskutuje a především běhá...

 

Těšíme se na Vás TFRun

PODPORUJEME MALÉ SPORTOVCE: ATLET ŠESTAJOVICE
JSME GENERÁLNÍM PARTNEREM CZSA TÝMU JUNIOR U23 CZSA (CZECH SKYRUNNING ASSOCIATION)

Zpět do obchodu