Podporujeme

TFRUN je generálním partnerem Czech Skyrunning Association

TFRUN je od roku 2019 generálním partnerem Czech Skyrunning Association, když rok ředtím byl hlavním partnerem reprezentačního týmu mladých.

 

CZSA je od roku 2013 plnoprávným členem International Skyrunning Federation (ISF) s hlasovacím právem a řídí vše, co souvisí se skyrunningem v Česku. Každý rok od vzniku CZSA byla vyhlašována dlouhodobá soutěž Skyrunner® Czechia Series (v prvních dvou letech Cup) a od roku 2015 i její verze pro mladé závodníky Skyrunner® Czechia Series Junior a U23 (do 19 let a 20-23 let).

 

Od roku 2019 je vyhodnocována dlouhodobá soutěž CZECH RANKING CZSA z českých závodů a závodů MS a ME. Dále je vyhodnocován průběžný 52-týdenní RANKING 52, kam je zařazeno cca 60 závodů v Česku i zahraničí.

 

Jsou pořádána tři mistrovství Česka v skyrunningu bez rozdílu věku (SkyRace®, SkyMarathon, Ultra SkyMarathon) a mistrovství Česka v SkyRace® pro mladé závodníky (Junior a U23). Česká reprezentace se pravidelně zúčastňuje závodů Skyrunner® World Series (SWS) i mistrovství Evropy a světa ale i dalších významných akcí a závodů ve světě. Česká republika má svého zástupce v Management Committee ISF a jako první země střední a východní Evropy má mezinárodního rozhodčího ISF.

Podporujeme ATLET ŠESTAJOVICE

Jsme hlavním partnerem malých sportovců Atlet Šestajovice!

 

Atlet Šestajovice z.s. je spolek dobrovolných členů se zájmem o atletiku, především pak o běhání.  Sport děláme hlavně pro radost. Výkonnost našich členů je různá. Někteří členové si chodí zaběhat jen tak pro potěšení nebo pro zdraví, jiní zase rádi soutěží a připravují se a účastní se běžeckých závodů různých úrovní. Také věk pro nás není rozhodující. Našimi členy jsou děti od 3 do 17 let, stejné je to u dospělých.

Ke dni 26. 4. 2016 se zakládající členové dohodli na oficiálním založení spolku a na znění stanov. Na začátku jsme měli 28 členů – 12 dospělých a 16 dětí. Trénujeme, vzděláváme se, jezdíme na závody a na soustředění, také se setkáváme i při dalších příležitostech.

Začínali jsme s běháním pro děti i dospělé. Nyní máme již tři oddíly: běhu, lehké atletiky a šplhu. Tyto aktivity dále upravujeme dle potřeb našich členů.

Aktuální počet členů: 52 (18 dospělých, 34 dětí)

Podporujeme ŠSK Újezd nad Lesy

Oddíl Atletiky v Újezdě nad lesy se v tuto chvíli skládá ze 3 hlavních skupin - přípravka a minipřípravka, mladší žáci a starší žáci.

Pravidelně se účastníme závodů v přespolním běhu, dráhových závodů jednotlivců a především dráhových závodů družstev, které se pro náš oddíl stávají čím dál důležitější a kde dosahujeme stále lepších a lepších výsledků. V současné době oddíl atletiky sdružuje přibližně 170 členů ve všech kategoriích.

 

3 položek celkem
Zpět do obchodu