Transgrancanaria 2021!

Na přelomu února a března letošního roku se Martin a Aneta vydali na čtrnáctidenní pobyt na ostrov Gran Canaria, jehož středobodem byl Maraton v rámci závodu Transgrancanaria.

 
Jak to vše probíhalo a jaké oblečení na takový závod zvolili?
 
 
V týdnu před závodem jsme podnikali výběhy po částech tras závodu, abychom věděli, do čeho jdeme. Navštívili jsme ale dokonce dráhu stadionu v Maspalomas, kde jsme probouzeli nohy před výkonem. Ve druhém týdnu, po závodu, jsme v rámci regenerace pobíhali po plážích a chodili po horách.
 
60c6f7e1-8bc4-4e65-b54e-3fa9a199d7a8
 
S sebou jsme si nabalili bot a oblečení, co jen kufr dovolil. Co se bot týče, oba jsme zvolili HOKA HUPANA na běžnou chůzi, či silniční a dráhové výběhy. Aneta si navíc zabalila jen HOKA SPEEDGOAT, se kterými si vystačila jak na závod, tak na terénní pochody a běhy. Zato nerozhodný Martin si zabalil pro jistotu dvoje boty do terénu, konkrétně HOKA CHALLENGER ATR a DYNAFIT ULTRA 100. A aby se cítil pohodlně i v domácím prostředí, přibalil si také pantofle HOKA ORA RECOVERY.
 
image0 (2)_1
 
Počasí panovalo celou dobu velmi proměnlivé, proto jsme jednou běhali tak moc nalehko, jak si jen dovedete představit a podruhé nabalení jako v zimě. Vlastně jen v rámci závodu Martin třikrát změnil oblečení. Ze třech stupňů na startu (které doprovázel silný vítr a mrholení) jsme se totiž dostali do dvaceti tří stupňů. Společnost nám oběma téměř vždy dělala vesta Salomon Slab, do které jsme na jakýkoli výlet dokázali sbalit vše potřebné.
 
Martin & Aneta
 
image2 (1)   image0 (1)  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení