Martinův běžecký víkend

Minulý víkend jsem absolvoval dva velmi rozdílné běhy. V sobotu jsme si i s mojí drahou polovičkou zaběhli 10km z Březové do Davle a zpátky(trasa je z části shodná s předposledním úsekem Vltava Runu).

Pro Anetu to byl první běh s holemi (DYNAFIT) v rámci tréninku na TRANSGRANCANARIA MARATHON, který nás čeká na konci února. Otázku, jak hole nosit, jsme nakonec vyřešili připevněním gumičky na vlasy na rameno batohu SALOMON S LAB 5, jelikož na batoh velikosti XS toulec QUIVER, který je na toto určený, ideálně neseděl ????.

471db1bb-1a23-4eb1-a4a5-d85585aaeaee  52abe24c-081c-42bf-b011-34dbc70818d3

Boty jsme shodně obuli naše oblíbené HOKA SPEEDGOAT. Zbytek oblečení byla kombinace značek SALOMON, 2XU a oba jsme také jako první vrstvu zvolili bezkonkurenční SENSOR MERINO DOUBLE FACE mikinu s kapucí. Rozhodně doporučuju do každé rodiny!!!

V neděli byl pro změnu v plánu (který mi od ledna nepíše nikdo jiný než sám věhlasný Robo Štefko), tempový běh 14km 4.50 min/km. Běžel jsem z domova 2km rozklus, následovalo 14km (4 kola) ve stromovce a poté zase návrat 2km výklusem domů. Počasí panovalo tou dobou nebál bych se říct „psí".

Jelikož se jednalo o rychlejší běh, zvolil jsem tentokrát pouze dvě vrstvy. Jako první již zmiňované merino od SENSORU a na něj premiérově COMPRESSPORT HYBRID PULLOVER, který se ukázal jako ideální volba do střídajícího se větru s lehkým deštěm, místy i sněhem. Na nohy jsem natáhl legíny SPORT HG a přes ně jak jinak než COMPRESSPORT TRAIL RACING SHORTS (člověk jakoby v nich měl hezčí nohy, nekecám!!! ???? ). Co se obutí týká, po chvilce váhání jsem zvolil HOKA MACH. „Carbon X bez carbonu“ ????. Byla to trefa do černého! Ne jen obrazně ale i doslova, jak můžete vidět na fotce.

956acde3-c374-4cc7-bb34-03765ffa863f

 

Po doběhu přišla na řadu R2 od ENERVITU, v těsném závěsu horká vana a těšení se na další běh, na který si ovšem budu muset počkat až do úterý.

 

Za TFRun Martin.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení