Martinův běžecký víkend

Minulý víkend jsem absolvoval dva velmi rozdílné běhy. V sobotu jsme si i s mojí drahou polovičkou zaběhli 10km z Březové do Davle a zpátky(trasa je z části shodná s předposledním úsekem Vltava Runu).

Pro Anetu to byl první běh s holemi (DYNAFIT) v rámci tréninku na TRANSGRANCANARIA MARATHON, který nás čeká na konci února. Otázku, jak hole nosit, jsme nakonec vyřešili připevněním gumičky na vlasy na rameno batohu SALOMON S LAB 5, jelikož na batoh velikosti XS toulec QUIVER, který je na toto určený, ideálně neseděl ????.

471db1bb-1a23-4eb1-a4a5-d85585aaeaee  52abe24c-081c-42bf-b011-34dbc70818d3

Boty jsme shodně obuli naše oblíbené HOKA SPEEDGOAT. Zbytek oblečení byla kombinace značek SALOMON, 2XU a oba jsme také jako první vrstvu zvolili bezkonkurenční SENSOR MERINO DOUBLE FACE mikinu s kapucí. Rozhodně doporučuju do každé rodiny!!!

V neděli byl pro změnu v plánu (který mi od ledna nepíše nikdo jiný než sám věhlasný Robo Štefko), tempový běh 14km 4.50 min/km. Běžel jsem z domova 2km rozklus, následovalo 14km (4 kola) ve stromovce a poté zase návrat 2km výklusem domů. Počasí panovalo tou dobou nebál bych se říct „psí".

Jelikož se jednalo o rychlejší běh, zvolil jsem tentokrát pouze dvě vrstvy. Jako první již zmiňované merino od SENSORU a na něj premiérově COMPRESSPORT HYBRID PULLOVER, který se ukázal jako ideální volba do střídajícího se větru s lehkým deštěm, místy i sněhem. Na nohy jsem natáhl legíny SPORT HG a přes ně jak jinak než COMPRESSPORT TRAIL RACING SHORTS (člověk jakoby v nich měl hezčí nohy, nekecám!!! ???? ). Co se obutí týká, po chvilce váhání jsem zvolil HOKA MACH. „Carbon X bez carbonu“ ????. Byla to trefa do černého! Ne jen obrazně ale i doslova, jak můžete vidět na fotce.

956acde3-c374-4cc7-bb34-03765ffa863f

 

Po doběhu přišla na řadu R2 od ENERVITU, v těsném závěsu horká vana a těšení se na další běh, na který si ovšem budu muset počkat až do úterý.

 

Za TFRun Martin.

Zpět do obchodu